LS VISION Starlight Black Light Повнокольорова інтелектуальна IP-камера з фіксованим об'єктивом 2MP 1080P HD кольорова камера нічного бачення з кулею
| Units per Carton | |
|---|---|
| Carton Dimensions (mm) | |
| Carton Weight (kg) |
| 2MP Starlight IP Camera Detail |
1.ultra-low illumination, black light full color HD camera
2. H.264 / video compression standard, AAC / G.711 audio compression standard
3. support variable bit rate, while setting the video image quality, you can also limit the video image compression bitstream
4. video code rate 50Kbps-6Mbps continuously adjustable, frame rate 1-30 (1-25) continuously adjustable
5. dynamic detection support (settable area and sensitivity)
6.support audio input and output (optional)
7.Support multiple user access at the same time
8. support client remote monitoring software
9. support mobile phone monitoring
| 2MP Starlight Bullet IP Camera Detail |

Specification |
| Item | Starlight Black Light Full Color Night Vision IP Camera LS-NB6200S. |
| Image Sensor | 1/2.8″ Sony IMX307 CMOS |
| Pixels | 1920*1080 |
| Image Quality | Brightness setting, Saturation setting, Sharpness setting, Contrast setting, Auto white balance, Manual white balance setting, Backlight compensation setting, Light suppression setting, Auto exposure, 2D/3D noise reduction intensity setting, Fog mode setting, WDR mode Strength setting |
| Min. Illumination | 0.001Lux@F1.2(AGC ON) |
| Day/Night | Color/(B/W)/Timing |
| WDR | Digital WDR |
| White Balance | Auto |
| AGC/BLC | Support |
| DNR | 2D/3D DNR |
| Other | Multi-lines OSD, Motion Detection, Privacy Mask, Mirror, Rotate |
| Encode | |
| Embedded Solution | MSC313E |
| Video Standard | /H.264 Double code |
| Video Resolution | Main stream:1920*1080,1-20fps ; 1280*720,1-30fps Sub stream: 640*480/640*360 ,1-30fps |
| Video Bitrates | 32Kbps-5Mbps, VBR/CBR |
| Audio Standard | G.711-u |
| OSD Overlay | Title and Time overlay |
| IR Led | |
| IR Led | N/A |
| IR Distance | 15-50m |
| Lens | |
| Focal length | 4mm Fixed lens |
| Zoom | No |
| Optional Function | |
| Audio, etc. | |
| Network Services | |
| Protocol | HTTP/RTSP/FTP/PPPOE/DHCP/DDNS/NTP//P2P/UPNP |
| P2P | Yes |
| Web | IE , Firefox, etc. |
| Media | CMS, Android, IOS |
| 2.6 compatible | |
| General | |
| Network Port | 1-RJ45, 10/100Mbps |
| Power Supply | Support POE 48V 12 VDC ± 10% |
| Power Consumption | < 5W |
| Operating Temp. | -30℃-(+60)℃, 10%-90%RH |
| Waterproof level | IP66 |
Certification |

About LS VISION |
Our R&D team engineers have more than 15 years experience for security products.
LS VISION Core Value: ” Quality, Innovation, Dedication“.
LS VISION Mission: “Only for Quality Life“.
Key Products Line:
HD IP Cameras, HD NVR, WiFi NVR Kit;
Analog HD Series: 4 in 1 Hybrid Camera, 5 in 1 Hybrid DVR;
Multi-sensor Panoramic Camera for Wide Angle Environment survelliance.
Натільна камера for Government & Police dept which support 4G function.
Share to :
Супутні товари
-
AI IP камера безпеки
LSVISION – LS VISION Fixed Remote Control Video Surveillance 1080P IP Security Dome CCTV Camera for Night Vision 2MP IP Camera
Оцінено в 0 з 5 -
AI IP камера безпеки
LSVISION – LS VISION Super Starlight IMX307 2MP IR Dome HD IPcamera POE Surveillance Camera built in Mic 2MP IP Camera
Оцінено в 0 з 5 -
AI IP камера безпеки
Full HD 1080P 5.5V AI Battery Wifi Camera 128g PIR Wire-free CCTV Security Surveillance Camera with Mini Solar Panel
Оцінено в 0 з 5 -
AI IP камера безпеки
LS VISION Outdoor IP Camera 4MP/8MP with Built-In Siren Network camera
Оцінено в 0 з 5
Ласкаво просимо стати партнерами LS VISION
LS VISION: For a Better World!













