LS VISION Поворотна 2Мп 4-кратний оптичний зум 50М нічного бачення POE Starlight Ptz Bullet Ip камера для зовнішнього спостереження
| Units per Carton | |
|---|---|
| Carton Dimensions (mm) | |
| Carton Weight (kg) |









| 2MP 4X PTZ Bullet IP Camera Detail |
All-metal structure, craftsmanship
PTZ camera, 4x optical zoom
3D digital noise reduction, electronic image stabilization, auto iris, autofocus and other functions
Support level 30°/S rotation, vertical 25°/S rotation
Supports presets, patrol scans, linear scans and watch functions
Support OSD menu operation and prompt function
Support power off memory function
Support P2P mobile phone monitoring, protocol
Lightning, Surge, Surge Protection, IP66 Protection Rating
| 2MP HD PTZ IP Bullet Camera Detail |



Specification |
| Модель | 2MP 4x Optical Zoom Ptz Ip Camera LS-NPT1202MS-4X |
| Camera | |
| Hardware Solution | 1/2.8″ CMOS Starlight Sensor |
| Video Standard | /H.264 Double code |
| Роздільна здатність відео | Main stream: 1920*1080@25fps Sub stream: 640*480/640*360 ,1-30fps |
| Image Quality | Brightness setting, Saturation setting, Sharpness setting, Contrast setting, Auto white balance, Manual white balance setting, Backlight compensation setting, Light suppression setting, Auto exposure, 2D/3D noise reduction intensity setting, Fog mode setting, WDR mode Strength setting |
| Day/Night | Color/(B/W)/Timing |
| WDR | Digital WDR |
| Баланс білого | Авто |
| AGC/BLC | Підтримка |
| DNR | 2D/3D DNR |
| Other | Multi-lines OSD, Motion Detection, Privacy Mask, Mirror, Rotate |
| Audio | Optional |
| Об'єктив | |
| Focal length | 5.1-51 mm lens |
| Збільшити | 4x |
| Dome | |
| Rotation Range | Pan:0º~220º , Tilt:-45º~40º |
| Rotation Speed | Pan:0~30°/s , Tilt:0~25º/s |
| Preset Points | 220pcs presets(dwell time 01-60s interval available) |
| Guard Tours | 8 groups( Max.16 points, dwell time user selectable) |
| AB scan range | Any point in range:-45º~40º and 0º~200º |
| AB scan speed | 1-9 grades |
| Operation menu | English |
| Lightning Protection | Transient voltage 6000V |
| IR LED | |
| IR Led | 4 PCS Array IR+2 PCS Laser LED |
| IR Distance | 50m |
| Network Services |
|
| Протокол | HTTP/RTSP/FTP/PPPOE/DHCP/DDNS/NTP//P2P/UPNP |
| P2P | Так. |
| Web | IE , Firefox, etc. |
| Media | CMS, Android, IOS |
| 2.6 compatible | |
| Генерал | |
| Network Port | 1-RJ45, 10/100Mbps |
| Джерело живлення | Support POE 48V 12 VDC ± 10% |
| Power Consumption | < 15 W |
| Operating Temp. | -30℃-(+70)℃, 10%-90%RH |
| Waterproof level | IP66 |
Certification |

| Бренд та проект відеоспостереження |
В даний час партнери і клієнти LS VISION по всьому світу, включаючи дистриб'юторів, агентів, інженерів і імпортерів систем безпеки, кінцевих споживачів та інші різні групи клієнтів в Росії, Ємені, Філіппінах, Мадагаскарі, Нігерії, Тунісі, Бангладеш, Саудівській Аравії, В'єтнамі, Гані, Бангладеш та інших країнах, створили спеціальне агентство, і ми наполегливо працюємо над розширенням наших глобальних інститутів або областей дистрибуції.
Програма глобальної безпеки LS VISION
Продукти і рішення LS VISION використовуються в багатьох країнах і регіонах, таких як Міжнародний книжковий ярмарок в Джидді в Саудівській Аравії в 2017 і 2018 роках; проект відеоспостереження MAKKAH в центрі міста в 2018 році; проект автозаправної станції Fath в 2017 році, площа Basamas в Перу Проекти, великі проекти безпеки, такі як аеропорт Панами, зіграли важливу роль.

| on LS VISION |
2019, Продуктова стратегія LS VISION:
Промисловий ринок:
IPC: IP-камери серії 4K з роздільною здатністю від 2 до 8 мегапікселів і системи HD NVR.
Аналоговий HD: серія від 2 до 8 Мп і система відеореєстраторів.
Серія AI: Камера розпізнавання облич та система відеоспостереження.
Система сонячних камер 4G
споживчий ринок:
Комплект Wifi NVR від 1,3 Мп до 5 Мп, комплект POE NVR;
Wifi акумуляторна камера, wifi камера, розумний дверний дзвінок і т.д.



Share to :
Супутні товари
-
PTZ IP-камера
LS VISION Outdoor H.264 4MP HD POE Night Vision IR 100M 10X Zoom PTZ Bullet IP Camera
Оцінено в 0 з 5
Ласкаво просимо стати партнерами LS VISION
LS VISION: For a Better World!









