LS VISION 2MP 1080P Star Light Sony IMX307 Sensor Video Audio POE Cctv Dome Security Camera with Mic Input Output
| Units per Carton | |
|---|---|
| Carton Dimensions (mm) | |
| Carton Weight (kg) |









| Fő jellemző |
Solution: MSC313E+IMX307
2 MP, 1/2.8″ CMOS Sensor
Standard Fixed lens 3.6mm, Optional 2.8/6/8mm lens
12pcs Leds IR distance 15M,
25fps@1920*1080
Beépített mikrofon
| 2MP Dome Camera Picture |
Specifikáció |
| Item | LS-ND9201 |
| Image Sensor | 1/2.7″ CMOS Sensor |
| Pixels | 1080P 1920*1080 |
|
Elektronikus zár
|
AUTO, 1/25s ~ 1/100000s |
| Min. Illumination | 0.01Lux@F1.2(AGC ON), 0Lux IR on |
| Day/Night | Color/(B/W)/Timing |
| WDR | Digital WDR |
| White Balance | Auto |
| AGC/BLC | Support |
| DNR | 2D/3D DNR |
| Egyéb | Többsoros OSD, mozgásérzékelés, adatvédelmi maszk, tükrözés, forgatás |
| Encode | |
| Embedded Solution | MSC313E+SC2235 |
| Video Standard | /H.264 Double code |
| Video Resolution | 25fps@1920*1080 |
| Video Bitrates | 32Kbps-5Mbps, VBR/CBR |
| Audio Standard | G.711-u |
| OSD Overlay | Title and Time overlay |
| IR Led | |
| IR Led | 12pcs Leds |
| IR távolság | 15m |
| Lens | |
| Focal length | Standard Fixed lens 3.6mm |
| Zoom | No |
| Function | built in microphone |
| Optional Function | 2.8/6/8mm lens |
| Network Services | |
| Protocol | HTTP/RTSP/FTP/PPPOE/DHCP/DDNS/NTP//P2P/UPNP |
| P2P | Yes |
| Web | IE , Firefox, etc. |
| Media | CMS, Android, IOS |
| 2.6 compatible | |
| General | |
| Network Port | 1-RJ45, 10/100Mbps |
| Power Supply | Support POE 48V 12 VDC ± 10% |
| Power Consumption | < 5W |
| Operating Temp. | -30℃-(+60)℃, 10%-90%RH |
| Waterproof level | IP65 |
| Online demo |
CMS& IE view



Daytime visual surveillance


WDR monitoring Efdfect
Without or Close WDR Monitoring Effect

Specifikáció |
| Item | LS-NB5202C |
| Image Sensor | 1/2.8″ Sony IMX307 CMOS |
| Pixels | 1920*1080 |
| Image Quality | Fényerősség beállítása, Telítettség beállítása, Élesség beállítása, Kontraszt beállítása, Automatikus fehéregyensúly beállítása, Manuális fehéregyensúly beállítása, Háttérfény kompenzáció beállítása, Fényszűrés beállítása, Automatikus expozíció, 2D/3D zajcsökkentés intenzitás beállítása, Köd üzemmód beállítása, WDR üzemmód erősség beállítása. |
| Min. Illumination | 0.001Lux@F1.2(AGC ON) |
| Day/Night | Color/(B/W)/Timing |
| WDR | Digital WDR |
| White Balance | Auto |
| AGC/BLC | Support |
| DNR | 2D/3D DNR |
| Egyéb | Többsoros OSD, mozgásérzékelés, adatvédelmi maszk, tükrözés, forgatás |
| Encode | |
| Embedded Solution | MSC313E |
| Video Standard | /H.264 Double code |
| Video Resolution | Main stream:1920*1080,1-20fps ; 1280*720,1-30fps Sub stream: 640*480/640*360 ,1-30fps |
| Video Bitrates | 32Kbps-5Mbps, VBR/CBR |
| Audio Standard | G.711-u |
| OSD Overlay | Title and Time overlay |
| IR Led | |
| IR Led | 2pcs Leds |
| IR távolság | 20m |
| Lens | |
| Focal length | 4mm Fixed lens |
| Zoom | No |
| Optional Function | |
| Audio, etc. | |
| Network Services | |
| Protocol | HTTP/RTSP/FTP/PPPOE/DHCP/DDNS/NTP//P2P/UPNP |
| P2P | Yes |
| Web | IE , Firefox, etc. |
| Media | CMS, Android, IOS |
| 2.6 compatible | |
| General | |
| Network Port | 1-RJ45, 10/100Mbps |
| Power Supply | Support POE 48V 12 VDC ± 10% |
| Power Consumption | < 5W |
| Operating Temp. | -30℃-(+60)℃, 10%-90%RH |
| Waterproof level | IP66 |
| tanúsítvány |

| Márka és CCTV projekt |
Jelenleg az LS VISION partnerei és ügyfelei világszerte, beleértve a forgalmazókat, ügynököket, mérnököket és biztonsági importőröket, végfelhasználókat és más különböző ügyfélcsoportokat Oroszországban, Jemenben, a Fülöp-szigeteken, Madagaszkáron, Nigériában, Tunéziában, Bangladesben, Szaúd-Arábiában, Vietnamban, Ghánában, Bangladesben és más országokban külön ügynökséget hoztak létre, és keményen dolgozunk azon, hogy globális intézményeinket vagy forgalmazási területeinket bővítsük.
LS VISION Globális biztonsági program
Az LS VISION termékeit és megoldásait számos országban és régióban használják, mint például a Dzsidda Nemzetközi Könyvvásár Szaúd-Arábiában 2017-ben és 2018-ban; a MAKKAH CCTV projekt a városközpontban 2018-ban; a Fath benzinkút projekt 2017-ben, a Basamas tér Peru projektekben, nagy biztonsági projektekben, mint például a panamai repülőtér, fontos szerepet játszottak.

| LS VISION |
2019, LS VISION termékstratégia:
Ipari piac:
IPC: 2MP-től 8 megapixeles 4K sorozatú IP kamerák és HD NVR rendszerek.
Analóg HD: 2MP-8MP sorozat és DVR rendszer.
AI sorozat: Arcfelismerő kamera és NVR rendszer.
4G napkamerás rendszer
fogyasztói piac:
1.3MP - 5MP Wifi NVR készlet, POE NVR készlet;
Wifi akkumulátoros kamera, wifi kamera, intelligens kapucsengő stb.



Share to :
Kapcsolódó termékek
-
AI IP biztonsági kamera
LS VISION 5MP Motorized Zoom Outdoor P2P IP Dome Network Security Camera
Értékelés: 0 / 5 -
AI IP biztonsági kamera
LSVISION - LS VISION Fixed Remote Control Video Surveillance 1080P IP Security Dome CCTV kamera éjszakai látáshoz 2MP IP kamera
Értékelés: 0 / 5 -
AI IP biztonsági kamera
LSVISION – LS VISION Ultra Low Bandwidth Motorized Lens 3.3-12mm Megapixel WDR POE H.265 4K 8 mp IP Camera 8MP/12MP 4K UHD IP Camera
Értékelés: 0 / 5 -
AI IP biztonsági kamera
LS VISION Ai IP CCTV POE Bullet Fixed-focal IPC Network security camera
Értékelés: 0 / 5
Üdvözöljük az LS VISION partnereinél
LS VISION: For a Better World!









