8-дюймова камера з розпізнаванням обличчя та визначенням температури
Це камера для вимірювання температури з розпізнаванням обличчя, безконтактне автоматичне визначення температури за 0,3 секунди, сигналізація лихоманки, виявлення маски, чорний список персоналу, білий список, контрастне відкриття розпізнавання обличчя, реєстрація відвідуваності, управління відвідуваністю та інші функції; кілька країн Версія з мовним дисплеєм і голосовими підказками підтримує 22 400 баз даних облич і 100 000 записів; вона підходить для входів до шкіл, компаній, торгових центрів та інших громадських місць.
| Units per Carton | |
|---|---|
| Carton Dimensions (mm) | |
| Carton Weight (kg) |
Номер моделі: LS-FR101-T (7 дюймів)
Номер моделі: LS-FR102-T (8 дюймів)
1 、 Вимірювання температури тіла людини
2 、 Безконтактне автоматичне виявлення температури тіла
3 、 Високоточне інфрачервоне вимірювання температури людини
4、Автоматично ідентифікувати незамаскований персонал та тривогу в режимі реального часу
5 、 Підтримка вимірювання температури в середньому діапазоні та попередження про високу температуру в режимі реального часу
6 、 Підтримка бінокулярного виявлення в прямому ефірі
7 、 Експозиція відстеження руху в умовах сильного підсвічування
8、Підтримує туман, 3D-шумозаглушення, сильне придушення світла, електронну стабілізацію зображення та має кілька режимів балансу білого, придатних для різних сфер
9 、 Підтримка електронної голосової трансляції (нормальна температура тіла людини або надвисока тривога, результати перевірки розпізнавання обличчя)
10 、 Застосовується до відвідування каналу воріт та контролю доступу для досягнення безпечного та ефективного контролю доступу персоналу
11、Підтримка бази даних 22400 осіб та 100000 записів
12、Застосовується до часу та відвідуваності працівників компанії Застосовується до місць з більшою кількістю персоналу, таких як вокзали, школи та лікарні
VMultiple door opening methods can be set, and company employees can also open the door in comparison with the face database.
VTemperature mode: Normal temperature, open the doo.
Натисніть на режим виявлення маски, і він запропонує "будь ласка, одягніть маску", якщо її немає.
VCompared with the face recognition of the face database, it can be used for company employees to register and attend work.







| Technical Specification |
| Модель | LS-FR102-T |
| Hardware | |
| Чіпсет | Hi3516DV300 |
| Система | Linux operation system |
| RAM | 16G EMMC |
| Image sensor | 1/2.7″ CMOS |
| Об'єктив | 4.5mm |
| Camera Parameters | |
| Camera | Binocular camera supports live detection |
| Effective pixel | 2Mega pixel,1920*1080 |
| Min. lux | Color 0.01Lux @F1.2(ICR);B/W 0.001Lux @F1.2 |
| SNR | ≥50db(AGC OFF) |
| WDR | ≥80db |
| Розпізнавання обличчя | |
| Height | 1.2-2.2 M, angle adjustable |
| Distance | 0.5-2 Meters |
| View angle | Vertical ±40 degree |
| Reco. Time | <500ms |
| Temperature | |
| Range | 30-45(℃) |
| Accuracy | ±0.3(℃) |
| Distance | 0.3-0.8 |
| Response time | <300ms |
| Інтерфейс | |
| Internet interface | RJ45 10M/100M Ethernet |
| Weigand port | Support input/output 26 and 34 |
| Alarm output | 1channel relay output |
| USB port | 1USB port (Can be connected to ID identifier) |
| Генерал | |
| Power input | DC 12V/3A |
| Енергоспоживання | 20W(MAX) |
| Working temperature | 0℃ ~ +50℃ |
| Humidity | 5~90%, no condense |
| Вимір | 123.5(W) * 84(H) *361.3(L)mm |
| Вага | 2.1 kg |
| Column aperture | 33mm |
Share to :
Супутні товари
-
Система контролю доступу відвідуваності
21,5-дюймовий бездротовий lcd рекламний екран з інфрачервоним рекламним термометром k ios k
Оцінено в 0 з 5 -
Система контролю доступу відвідуваності
7-дюймовий безконтактний інфрачервоний вимірювач температури тіла Розпізнавання обличчя Автоматична ідентифікація незамаскованої системи камер температурної сигналізації
Оцінено в 0 з 5 -
Термінал контролю доступу для визначення температури
LS VISION HD 720P двосторонній інтерком в реальному часі PIR-детектор руху та інтерком WIFI з підтримкою мобільного сигналізації та низьким енергоспоживанням
Оцінено в 0 з 5 -
Контроль доступу Камери відеоспостереження
LS VISION Європейський WiFi сканер медичних кодів 5-дюймовий контролер доступу ЄС Італія Зчитувач QR-кодів Green Pass Виробник
Оцінено в 0 з 5
Ласкаво просимо стати партнерами LS VISION
LS VISION: For a Better World!




