8 inch Face Recognition Temperature Detection Camera
Dit is een camera voor temperatuurmeting met gezichtsherkenning, 0,3 seconden automatische temperatuurdetectie zonder contact, koortsalarm, maskerdetectie, zwarte lijst voor personeel, witte lijst, contrastopening met gezichtsherkenning, aanwezigheidsregistratie, aanwezigheidsbeheer en andere functies; meerdere landen De taalweergave en stem prompt versie ondersteunt 22.400 gezichtsdatabases en 100.000 records; het is geschikt voor ingangen van scholen, bedrijven, winkelcentra en andere openbare plaatsen.
| Units per Carton | |
|---|---|
| Carton Dimensions (mm) | |
| Carton Weight (kg) |
Modelnr.: LS-FR101-T (7 inch)
Modelnr.: LS-FR102-T (8 inch)
1, Menselijke lichaamstemperatuur meting
2, automatische detectie van lichaamstemperatuur zonder contact
3, hoge-precisie infrarood menselijke temperatuur acquisitie
4, Automatisch identificeren ongemaskerd personeel en real-time alarm
5, Ondersteuning mid-range temperatuurmeting en real-time waarschuwing van hoge temperatuur
6, Ondersteuning binoculaire live detectie
7, Beweging volgen blootstelling in sterk tegenlicht omgeving
8, Ondersteunt mist door, 3D ruisonderdrukking, sterke lichtonderdrukking, elektronische beeldstabilisatie, en heeft meerdere witbalans modi, geschikt voor verschillende gebieden
9, ondersteuning elektronische voice broadcast (normaal menselijk lichaam temperatuur of super hoog alarm, gezichtsherkenning verificatie resultaten)
10, Toegepast op poortkanaal en toegangscontrole opkomst om veilige en efficiënte toegangscontrole van het personeel te bereiken
11, Ondersteuning 22400 gezichten database en 100000 records
12, Van toepassing op bedrijf werknemer tijd en aanwezigheid Van toepassing op plaatsen met meer personeel, zoals stations, scholen en ziekenhuizen
VMultiple door opening methods can be set, and company employees can also open the door in comparison with the face database.
VTemperature mode: Normal temperature, open the doo.
Klik op de maskerdetectiemodus en er wordt "draag een masker" gevraagd als er geen masker is.
VCompared with the face recognition of the face database, it can be used for company employees to register and attend work.







| Technical Specification |
| Model | LS-FR102-T |
| Hardware | |
| Chipset | Hi3516DV300 |
| Systeem | Linux operation system |
| RAM | 16G EMMC |
| Beeldsensor | 1/2,7″ CMOS |
| Lens | 4.5mm |
| Camera Parameters | |
| Camera | Binocular camera supports live detection |
| Effective pixel | 2Mega pixel,1920*1080 |
| Min. lux | Color 0.01Lux @F1.2(ICR);B/W 0.001Lux @F1.2 |
| SNR | ≥50db(AGC OFF) |
| WDR | ≥80db |
| Face Recognition | |
| Height | 1.2-2.2 M, angle adjustable |
| Distance | 0.5-2 Meters |
| View angle | Vertical ±40 degree |
| Reco. Time | <500ms |
| Temperature | |
| Range | 30-45(℃) |
| Nauwkeurigheid | ±0.3(℃) |
| Distance | 0.3-0.8 |
| Response time | <300ms |
| Interface | |
| Internet interface | RJ45 10M/100M Ethernet |
| Weigand port | Support input/output 26 and 34 |
| Alarm output | 1channel relay output |
| USB port | 1USB port (Can be connected to ID identifier) |
| Algemeen | |
| Power input | DC 12V/3A |
| Stroomverbruik | 20W(MAX) |
| Working temperature | 0℃ ~ +50℃ |
| Humidity | 5~90%, no condense |
| Afmeting | 123.5(W) * 84(H) *361.3(L)mm |
| Gewicht | 2.1 kg |
| Column aperture | 33mm |
Share to :
Gerelateerde producten
-
Toegangscontrole Aanwezigheidssysteem
21.5 inch wireless lcd advertising display screen with infrared advertising thermometer k ios k
Gewaardeerd 0 uit 5 -
Toegangscontrole Aanwezigheidssysteem
7 inch Non-contact infrarood lichaamstemperatuur meten gezichtsherkenning automatisch identificeren ongemaskeerde temperatuur alarm camera systeem
Gewaardeerd 0 uit 5 -
Temperatuurdetectieterminal voor toegangscontrole
LS VISION HD 720P Two Way Real Time Intercom PIR Motion Detection and Intercom WIFI Doorbell Support Mobile Alarm and Low Power
Gewaardeerd 0 uit 5 -
Toegangscontrole Bewakingscamera's
LS VISION European WiFi Health Code Scanner 5 Inch Access Controller EU Italy Green Pass QR Code Reader Manufacturer
Gewaardeerd 0 uit 5
Welkom bij Be LS VISION Partners
LS VISION: For a Better World!




