LS VISION Outdoor 2MP 1080P Starlight Microphone IP66 Waterproof Bullet Security IP Camera with Audio and Night Vision
| Units per Carton | |
|---|---|
| Carton Dimensions (mm) | |
| Carton Weight (kg) |









| Fő jellemző |
Solution: MSC313E+IMX307
2 MP, 1/2.8″ CMOS starlight Sensor
Standard 2.8-12mm varifocal Lens
8pcs Leds IR distance 30M,
25fps@1920*1080
Beépített mikrofon
| 2MP Camera Picture |

Specifikáció |
| Item | LS-NB8201V |
| Image Sensor | 1/2.8″ CMOS Starlight érzékelő |
| Pixels | 1080P 1920*1080 |
|
Elektronikus zár
|
AUTO, 1/25s ~ 1/100000s |
| Min. Illumination | 0.01Lux@F1.2(AGC ON), 0Lux IR on |
| Day/Night | Color/(B/W)/Timing |
| WDR | Digital WDR |
| White Balance | Auto |
| AGC/BLC | Support |
| DNR | 2D/3D DNR |
| Egyéb | Többsoros OSD, mozgásérzékelés, adatvédelmi maszk, tükrözés, forgatás |
| Encode | |
| Embedded Solution | MSC313E+IMX307 |
| Video Standard | /H.264 Double code |
| Video Resolution | 25fps@1920*1080 |
| Video Bitrates | 32Kbps-5Mbps, VBR/CBR |
| Audio Standard | G.711-u |
| OSD Overlay | Title and Time overlay |
| IR Led | |
| IR Led | 8pcs Leds |
| IR távolság | 30m |
| Lens | |
| Focal length | Standard 2.8-12mm varifocal Lens |
| Zoom | No |
| Function | built in microphone |
| Optional Function | Nem |
| Network Services | |
| Protocol | HTTP/RTSP/FTP/PPPOE/DHCP/DDNS/NTP//P2P/UPNP |
| P2P | Yes |
| Web | IE , Firefox, etc. |
| Media | CMS, Android, IOS |
| 2.6 compatible | |
| General | |
| Network Port | 1-RJ45, 10/100Mbps |
| Power Supply | Support POE 48V 12 VDC ± 10% |
| Power Consumption | < 5W |
| Operating Temp. | -30℃-(+60)℃, 10%-90%RH |
| Waterproof level | IP66 |
| Online demo |
CMS& IE view



Daytime visual surveillance


WDR monitoring Efdfect
Without or Close WDR Monitoring Effect

| tanúsítvány |

| Márka és CCTV projekt |
Jelenleg az LS VISION partnerei és ügyfelei világszerte, beleértve a forgalmazókat, ügynököket, mérnököket és biztonsági importőröket, végfelhasználókat és más különböző ügyfélcsoportokat Oroszországban, Jemenben, a Fülöp-szigeteken, Madagaszkáron, Nigériában, Tunéziában, Bangladesben, Szaúd-Arábiában, Vietnamban, Ghánában, Bangladesben és más országokban külön ügynökséget hoztak létre, és keményen dolgozunk azon, hogy globális intézményeinket vagy forgalmazási területeinket bővítsük.
LS VISION Globális biztonsági program
Az LS VISION termékeit és megoldásait számos országban és régióban használják, mint például a Dzsidda Nemzetközi Könyvvásár Szaúd-Arábiában 2017-ben és 2018-ban; a MAKKAH CCTV projekt a városközpontban 2018-ban; a Fath benzinkút projekt 2017-ben, a Basamas tér Peru projektekben, nagy biztonsági projektekben, mint például a panamai repülőtér, fontos szerepet játszottak.

| LS VISION |
2019, LS VISION termékstratégia:
Ipari piac:
IPC: 2MP-től 8 megapixeles 4K sorozatú IP kamerák és HD NVR rendszerek.
Analóg HD: 2MP-8MP sorozat és DVR rendszer.
AI sorozat: Arcfelismerő kamera és NVR rendszer.
4G napkamerás rendszer
fogyasztói piac:
1.3MP - 5MP Wifi NVR készlet, POE NVR készlet;
Wifi akkumulátoros kamera, wifi kamera, intelligens kapucsengő stb.



Share to :
Kapcsolódó termékek
-
AI IP biztonsági kamera
CE FCC érintésmentes AI binokuláris hőkamerás kamera optikai bi-spektrumú lázérzékelő hálózati golyó CCTV IP kamera szkennere
Értékelés: 0 / 5 -
AI IP biztonsági kamera
1080P IP kamera AI emberi testhőmérséklet-jelző kamera termikus binokuláris kamera lázérzékeléshez riasztási funkcióval
Értékelés: 0 / 5 -
AI IP biztonsági kamera
LS VISION AI alert POE dome bullet camera Night Cctv security Camera System
Értékelés: 0 / 5 -
AI IP biztonsági kamera
LS VISION 4MP 8MP Ai Intelligent IP CCTV POE Bullet Fixed-focal Camera
Értékelés: 0 / 5
Üdvözöljük az LS VISION partnereinél
LS VISION: For a Better World!









